iJarocin.pl reklamy
Z gminy

Otwarcie basenu odkrytego w Jarocinie

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Już 1 lipca  roku rusza kampania profilaktyczna pod patronatem Burmistrza Jarocina pn. „Rodzina na basenie 2023” skierowana do mieszkańców gminy Jarocin. Dzieci do 16. roku życia oraz młodzież i dorośli posiadający jarocińską Kartę Mieszkańca będą mogli korzystać z basenu odkrytego za darmo, a jeśli mieszkają poza miastem również za darmo na basen dojadą.

Basen odkryty na terenie Jarocin Sport przy ul. Sportowej 6 będzie otwarty codziennie, z wyjątkiem dni deszczowych, w godzinach od 10.00 do 18.00 od 1 lipca do 31 sierpnia. Na terenie basenu dostępny będzie również plac zabaw dla najmłodszych dzieci i  boisko do gry w piłkę plażową. 

Dodatkowo każdy może skorzystać i innych atrakcji obiektu Jarocin Sport gdzie od niedawna można na kortach zagrać w tenisa czy badmintona. Zapewnione będzie także zaplecze gastronomiczne - dla smakoszy otwarty będzie Słony Karmel.
Akcja „Rodzina na basenie”  jest organizowana w ramach prowadzonej na terenie Gminy Jarocin ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pod hasłem „Postaw na Rodzinę” i wpisuje się w realizację zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023-2024 dla Gminy Jarocin. 
W ramach zadania mieszkańcom gminy spoza Jarocina zapewniony zostanie przejazd z miejsca zamieszkania na teren basenu.
Funkcjonowanie basenu odkrytego w trakcie wakacji letnich współfinansowane ze środków Gminy Jarocin.

Zasady wstępu na basen: 
Wejście od strony lodowiska – zakup biletu/ weryfikacja Karty Mieszkańca
- dla wszystkich dzieci poniżej 16 r. życia za darmo 
- osoby powyżej 16 r. życia z Kartą Mieszkańca Jarocina za darmo 
- osoby powyżej 16 r. życia bez Karty Mieszkańca - bilet wstępu
12 zł/dzień 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku