reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Jarocin

Nowy blok przy ul. Libercourt ma być gotowy w marcu

2020-07-30 09:31:16

Nowy blok na ul. Libercourt, inwestycja Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, ma już zamontowany dach z oknami. Rozpoczęły się też prace związane z tynkowaniem ścian i sufitów. W kolejnym tygodniu montowane będą okna i drzwi (na zdjęciu wizualizacja).

Budowa 12 nowych mieszkań przy ul. Libercourt w Jarocinie. Inwestycja Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego ma być gotowa w marcu przyszłego roku.
 
 
Lokalizacja mieszkań jest ich niezaprzeczalnym atutem. Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, Jarociński Ośrodek Kultury, kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych - wszystko w zasięgu ręki. Dodatkowo -  bliska odległość do ośrodka zdrowia, szpitala, dworca PKP, dworca autobusowego oraz urzędów. Odległość do ścisłego centrum Jarocina, to zaledwie około 700 m.
 
 
Nowy budynek, który powstanie przy ul. Libercourt będzie miał 4 kondygnacje. Przyszłym mieszkańcom JTBS oferuje 12 mieszkań o powierzchni ok. 35 – 98 m2, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze. Lokale wybudowane zostaną w stanie deweloperskim. Mieszkania wyposażone zostaną w - sterowane elektrycznie - rolety zewnętrzne oraz w klimatyzatory. Ogrzewanie budynku pochodzić będzie z miejskiej sieci.
 
 
Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon o powierzchni 4,30 – 9,20 m2, a do lokali położonych na poziomie przyziemia – taras o powierzchni 9,20 m2. O położenie płytek na balkonie zadba JTBS w ramach realizacji inwestycji. Spółka zamontuje też drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych oraz schody w przypadku mieszkań dwupoziomowych. W cenie mieszkania jest także   pomieszczenie gospodarcze na parterze budynku, które zostanie przydzielone do każdego mieszkania. Miejsca postojowe zlokalizowane będą w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty i monitorowany.
 
 
 
Aktualnie na budowie trwają prace instalacyjne. Układane są instalacje wewnątrz budynku: elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz teletechniczne. Zakończono prace związane z pokryciem dachu oraz montażem okien dachowych. W bieżącym tygodniu rozpoczęły się prace związana z tynkowaniem ścian i sufitów. W kolejnym tygodniu rozpoczną się prace związane z montażem okien i drzwi.
 

Zamów reklamę w gazecie internetowej iJarocin.plReklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl