Gmina Jarocin

Nowa dyrektor muzeum

Nowa dyrektor muzeum
Zdjęcie: jarocin.pl

1 kwietnia to szczególny dzień dla kultury w gminie Jarocin. We wtorek Pani Bożena Kubacka została powołana na stanowisko Dyrektora Muzeum Regionalnego w Jarocinie.

Ta data ma swoje korzenie w historii. Dokładnie 16 lat temu dyrektorem Biblioteki Publicznej w Jarocinie została Pani Agnieszka Borkiewicz.

 


Źródło: jarocin.pl



Z regionu


Czytaj również