iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

„(Nie) pomocna dłoń” w wykonaniu uczniów Trójki

W miniony piątek utalentowani uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie wystawili na deskach JOK Jarocin przedstawienie „(Nie) pomocna dłoń” oparte na podstawie dobrze znanej wszystkim baśni Hansa Christiana Andersena „Dziewczynka z zapałkami”.

Pełen emocji spektakl wzruszył zgromadzoną publiczność. Ilustrował losy małej zmarzniętej dziewczynki, która samotnie przemierzała boso ulice miasta w mroźną Sylwestrową noc. Nikt nie wyciągnął do niej pomocnej dłoni. Niektórzy pożałowali, jednak rzeczywista pomoc niestety nie nadeszła. W główną rolę wcieliła się Michalina Chwaliszewska z klasy 2b. Przedstawienie uświetniła baśniowa oprawa muzyczna w połączeniu z przepięknym tańcem światła w wykonaniu uczennic „Trójki”. 
 
Magiczne przedstawienie nie było jedyną atrakcją z okazji zbliżających się świąt w tym dniu. Towarzyszyło mu wspólne kolędowanie oraz świąteczny kiermasz zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3, podczas którego można było zakupić ręcznie wykonane przez uczniów ozdoby bożonarodzeniowe. 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ