iJarocin.pl reklamy
Z gminy

Nagroda za najlepszą pracę dyplomową o Ziemi Jarocińskiej

2021-09-06 11:05:25
Już po raz osiemnasty zorganizowano konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną tematycznie z Ziemią Jarocińską. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 października.

Łączna pula nagród pieniężnych dla laureatów konkursu to 4,5 tys. złotych. 

 
Od samego początku organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Jarocinie, a honorowy patronat nad wydarzeniem promującym młodych mieszkańców Ziemi Jarocińskiej sprawuje Burmistrz Jarocina.  


Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie prac dyplomowych (inżynierskich lub magisterskich) tematycznie związanych z Ziemią Jarocińską. Mogą dotyczyć one: ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki.

 

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne:

  • I miejsce –2.000 zł,
  • II miejsce – 1.500 zł,
  • III miejsce - 1.000 zł.

 

W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w roku ogłoszenia konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać wersję papierową i elektroniczną pracy, kserokopię dyplomu ukończenia studiów oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy.

 

Zgłoszenie można przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin) lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (budynek od strony parkingu).

Źródło: jarocin.pl


Czytaj również

Polub nas na Facebooku