iJarocin.pl reklamy
Z powiatu

Można zgłaszać kandydatów do nagrody „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego”

Zdjęcie: powiat-jarocinski.pl

Starostwo Powiatowe w Jarocinie przypomina, że że do 15 stycznia można zgłaszać kandydatów do nagrody "Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego". 

Pretendować do nagrody mogą osoby fizyczne i prawne, organizacje pozarządowe, a także jednostki, które nie posiadają osobowości prawnej pod warunkiem, że całokształt ich działalności zawodowej i społecznej, wybitnie przyczynił się do rozwoju i promocji Powiatu Jarocińskiego. 

 

  • W dziedzinie gospodarki docenione zostanie kreatywne, konsekwentne działanie na rzecz rozwoju gospodarczego powiatu.
  • W kategorii „Oświata, kultura i sport” wyróżnienie będzie można otrzymać za całokształt działalności lub konkretne przedsięwzięcie mające wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku powiatu.
  • Statuetka w obszarze działalności społecznej przyznana zostanie na podstawie osiągnięć, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwiązywania lokalnych problemów społecznych.
  • Młody talent to nagroda dla osób fizycznych w wieku do 25 lat, które wyróżniają się na niwie naukowej, sportowej, kulturalnej i społecznej, przyczyniając się tym samym do promocji powiatu.
  • W kategorii „Rolnictwo” o statuetkę mogą ubiegać się zarówno osoby indywidualne, jak i organizacje i instytucje przyczyniające się do rozwoju rolnictwa na terenie Powiatu Jarocińskiego.

Wnioski należy składać w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.
Regulamin wraz z wnioskiem dostępny na stronie Powiatu Jarocińskiego pod linkiem: http://powiat-jarocinski.pl/Zasluzeni_dla_Powiatu_13867.html

Źródło: powiat-jarocinski.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku