reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Informator budowlany

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.
FACEBOOK ijarocin.pl
Cielcza

Młodzi druhowie złożyli ślubowanie

2021-09-20 13:09:09

Młode druhny i druhowie złożyli ślubowanie na sztandar OSP w Cielczy. To znak, że po wielomiesięcznych przygotowaniach dziewczęta i chłopcy, zostali przyjęci w poczet cieleckiej jednostki strażackiej. Gratulacje młodym strażakom osobiście złożył Bartosz Walczak - z-ca burmistrza Jarocina, przekazując drobne upominki.

Wraz z 40 członkiniami i członkami Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Cielczy,  do jednostki oficjalnie wprowadzony został także wyjątkowy wóz strażacki – drewniana replika mercedesa, który służy strażakom z Cielczy.
 
 
Głównym pomysłodawcą wykonania wozu był druh Marcin Jarecki, wiceprezes i naczelnik OSP w Cielczy. W realizację swojego projektu wciągnął młode druhny i druhów z miejscowej jednostki OSP. Dzieciaki pomogły szlifować poszczególne elementy i wybierały dwie maskotki, które dumnie siedzą w kabinie mercedesa. Wyjątkowy wóz został zakupiony z grantów Gminy Jarocin. Cała konstrukcja pojazdu jest drewniana. Wóz bojowy jest wyposażony w mini węże, pachołki, a nawet linię szybkiego natarcia. W kabinie są dwie maskotki. Wszystko pomyślane tak, by dzieci mogły uczyć się strażackiego fachu na mniejszym pojeździe, jednak wykonanym ze szczegółami odzwierciedlającymi autentycznego mercedesa, który służy w jednostce.
 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
Fotorelacja


Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Motoinformator

Reklama lombardu w Jarocinie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Dni Karpia 2021