iJarocin.pl reklamy
Z policji

Mieszkanka Jarocina miała ponad 3,5 promila alkoholu

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Czujność innej uczestniczki ruchu przyczyniła się do zatrzymania nietrzeźwej kierującej Mini Cooperem, która miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Mieszkanka Jarocina została zatrzymana w powiecie grodziskim.

2 grudnia br. około godz. 17:00 dyżurny grodziskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że pomiędzy Wielichowem a Tarnową inny uczestnik ruchu zwrócił uwagę na jadący przed nim pojazd marki Mini Cooper, który jedzie "zygzakiem" co wzbudza podejrzenie, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. od razu po otrzymaniu informacji udali się we wskazany rejon. Okazało się, że pojazdem kierowała 42-letnia mieszkanka Jarocina. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wskazało ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie kierującej. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

 

Źródło: KPP Grodzisk Wielkopolski/st.sierż. Aleksandra Hoffmann
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ