iJarocin.pl reklamy
Wydarzenia

Kto zwyciężył w tegorocznej edycji „Jarocińskich Rytmów Młodych”?

W jarocińskim amfiteatrze odbył się koncert finałowy Jarocińskich Rytmów Młodych. O zwycięstwo walczyło pięciu wykonawców: Oil Stains, Wrona, The Bullseyes, Kathia oraz Kaozm.
 
Jury pod przewodnictwem Darka Malejonka podkreśliło bardzo wyrównany i przede wszystkim wysoki poziom, jaki prezentowali artyści.

Ostatecznie zwycięstwo i nagroda w wysokości 10 tys. zł przypadła grupie The Bullseyes. Ten rockowy duet z punkowym duchem czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji.
 
 
 
Ponadto wyróżnienie otrzymała WRONA - wokalistka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i producentka pochodząca z Krakowa, występująca w formie solo actu, wykonująca muzykę alternative / electro pop. Wrona pojawi na dużej scenie w sobotę.
 
 
 
Nagrodę w postaci gitary Viking Gold Top dla najciekawszego gitarzysty otrzymał Maciej Sztyma - instrumentalista Oli Stains.
 
 
 
The Bullseyes - zwycięzcy JRM prosto z Jarocina udali się na koncerty na Łotwę. W związku z tym zgodnie z życzeniem muzyków w niedzielę na dużej scenie w zastępstwie pojawi się inny finalista czyli Kathia - 20-letnia songwriterka i producentka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda artystka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Mimo młodego wieku komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku