iJarocin.pl reklamy
Z policji

Korzystając z chwilowej nieuwagi wyniosła ze sklepu dywan

Wykorzystując nieuwagę właściciela sklepu zabrała z niego dywan o wartości 690 zł. Kilka dni później sprawczyni usłyszała zarzuty, a odzyskany przez kryminalnych dywan wrócił do właściciela. Amatorka cudzego wyposażenia domu usłyszała zarzut kradzieży, za który grozi jej do 5 lat więzienia.

19 kwietnia dyżurny jarocińskiej policji został poinformowany o kradzieży dywanu z jednego ze sklepów z wyposażeniem wnętrz w Jarocinie. Jak wynikało ze zgłoszenia, sprawczyni weszła na teren sklepu, i korzystając z chwilowej nieuwagi sprzedającej wyniosła zwinięty w rulon dywan, który przez właścicielkę wyceniony został na 690 zł.

 

Jarocińscy śledczy natychmiast rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy kradzieży. Pomocny okazał się monitoring, na podstawie którego rozpoznana została kobieta będąca sprawcą kradzieży.

W ciągu zaledwie kilku godzin od otrzymania informacji o zdarzeniu, policjanci zatrzymali osobę podejrzewaną przez nich o popełnienie tego przestępstwa. Okazała się nią 44-letnia kobieta, mieszkanka Jarocina. Kobieta przyznała się śledczym do popełnienia przestępstwa.

 

Kryminalni odzyskali także skradzione mienie, które tego samego dnia  wróciło do właściciela. 44-latka usłyszała zarzut popełnienia przestępstwa z art. 278 kk – kradzieży cudzego mienia, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ