iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

Konsultacje w sprawie nazwy parku przy ul. Szubianki

Burmistrz Jarocina zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Jarocin do konsultacji w sprawie nadania nazwy parku przy ul. Szubianki w Jarocinie. Konsultacje potrwają do 19 lipca.

Park przy ulicy Szubianki w Jarocinie po przeprowadzonej rewitalizacji stał się kolejnym pięknym miejscem dla mieszkańców Jarocina. Nowe nawierzchnie oraz mała infrastruktura zachęcają do spędzenia tutaj wolnego czasu.
 
Konsultacje w sprawie nadania nazwy parku przy ul. Szubianki w Jarocinie odbędą się dwuetapowo, potrwają do 19 lipca. Będą polegały na zbieraniu propozycji nazw na karcie konsultacyjnej oraz głosowaniu on-line.
 
Propozycje tematów należy zgłaszać na karcie konsultacyjnej drogą elektroniczną na adres: konsultacje.spoleczne@jarocin.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie, ul. Kościuszki 15 b lub przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie, Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin z dopiskiem „Konsultacje - Park przy ul. Szubianki”.
 
Karty konsultacyjne będą zbierane do 9 czerwca. Dostępne są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie oraz na stronie internetowej www.jarocin.pl w zakładce Konsultacje społeczne.
 
Głosowanie on-line odbędzie się w dniach od 19 czerwca do 19 lipca na stronie internetowej www.jarocin.pl na platformie do konsultacji społecznych (www.jarocin.pl/ankiety). Głosowaniu poddane zostanie maksymalnie 10 nazw z największą liczbą propozycji zgłoszonych na kartach konsultacyjnych.*
 

* 3 propozycje z największą liczbą głosów zdobyte podczas głosowaniu on-line przedstawione zostaną radnym Rady Miejskiej w Jarocinie i to oni ostatecznie zdecydują, jaką nazwę będzie nosił park przy ul. Szubianki w Jarocinie.
 
Konsultacje mają zasięg ogólnogminny i mogą w nich wziąć udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy gminy Jarocin, instytucje oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność w Jarocinie oraz inne osoby i podmioty mające interes w zakresie przedmiotu konsultacji. Konsultacje przeprowadza się nieanonimowo, co oznacza, że osoba wyrażająca swoją opinię w ramach konsultacji gotowa jest ujawnić swoje imię i nazwisko. Konsultacje prowadzi Wydział Planowania Strategicznego Urzędu Miejskiego w Jarocinie.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ