iJarocin.pl reklamy
Ważne sprawy

Konsultacje społeczne w sprawie obwodnicy Jarocina i Goliny

Od dziś do końca października potrwają konsultacje społeczne w sprawie koncepcji przebiegu obwodnicy Jarocina i Goliny w ciągu drogi krajowej nr 15. Realizacja inwestycji pozwoli na wyprowadzenie ruchu tranzytowego z Goliny, Ciświcy i Jarocina, co zdecydowanie zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. 

Opinie i uwagi zbierane są na karcie konsultacyjnej, przesłanej: drogą elektroniczną E-PUAP, na adres konsultacje.spoleczne@jarocin.pl, na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie, Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin lub złożonej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie, ul. Kościuszki 15b z dopiskiem „Konsultacje – obwodnica Jarocina i Goliny” lub poprzez wypełnienie ankiety online na „Platformie do konsultacji społecznych” na stronie internetowej www.jarocin.pl. 

Karta konsultacyjna dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie lub na stronie internetowej www.jarocin.pl w zakładce Konsultacje społeczne. Konsultacje potrwają od 15 września do 31 października 2023 r.

Konsultacje mają zasięg ogólnogminny i mogą w nich wziąć udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy gminy Jarocin, instytucje oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność w Jarocinie oraz inne osoby i podmioty mające interes w zakresie przedmiotu konsultacji. Konsultacje przeprowadza się nieanonimowo, co oznacza, że osoba wyrażająca swoją opinię w ramach konsultacji gotowa jest ujawnić swoje imię i nazwisko. Konsultacje prowadzi Wydział Rozwoju Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Jarocinie. 
 
Konsultacje prowadzone są na podstawie uchwały Nr XVII/207/2015 Rady Miejskiej w Jarocinie z dnia 29 września 2015 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu konsultacji społecznych (Dz. U. Woj. Wlkp. z 2015 r., poz. 5655 ze zm.).

Źródło: jarocin.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ