iJarocin.pl reklamy
Edukacja

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z Ziemią Jarocińską - wkrótce upływa termin

Jeszcze tylko do 14 października można zgłosić swój udział w konkursie na najlepszą pracę dyplomową - związaną tematycznie z Ziemią Jarocińską. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne o łącznej puli 4,5 tys. zł. 

Organizatorem konkursu od 19 lat jest Urząd Miejski w Jarocinie, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Jarocina.  


Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie prac dyplomowych (inżynierskich lub magisterskich) tematycznie związanych z Ziemią Jarocińską. Mogą dotyczyć one: ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne:
I miejsce –2.000 zł,
II miejsce – 1.500 zł,
a III miejsce - 1.000 zł.

W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w roku ogłoszenia konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać wersję papierową i elektroniczną pracy, kserokopię dyplomu ukończenia studiów oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy.


Zgłoszenie można przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin) lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (budynek od strony parkingu).
 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Źródło: jarocin.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku