iJarocin.pl reklamy
Cielcza - Jarocin

Kobieta miała zostać zaatakowana przez rowerzystę

W poniedziałek po godz. 13.00 w mediach społecznościowych pojawił się post kobiety, która na trasie Jarocin - Cielcza miała zostać zaatakowana przez rowerzystę. Sprawa została zgłoszona na policję.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek. Kobieta poruszała się po ścieżce rowerowej hulajnogą. Do ataku miało dojść na odcinku leśnym w Cielczy. Rowerzysta to starszy, wysportowany mężczyzna. Miał okulary przeciwsłoneczne hologramowe, siwą brodę oraz kask. Poruszał się rowerem górskim - niestety nie wiadomo, jakiego koloru.

- Zaczął mnie kopać i odmachiwać rękami a ja unikałam jego rzucania się, mimo to naruszył moją cielesność kopiąc mnie w udo - czytamy w relacji poszkodowanej.

W dalszej części posta kobieta wyjaśnia, że powodem ataku miało być to, że miała słuchawki na głowie i powiedział mu, że będzie je nosić. A  jemu miało się to nie spodobać.

- Sam fakt, że mam słuchawki go zdenerwował, nie miał ze mną żadnej kolizji ani nic... Miał lewą stronę ścieżki wolną do wyprzedzania, co zrobił i mnie zaatakował, po czym uciekł na rowerze w kierunku Cielczy - relacjonuje.

Mężczyzna miał być bardzo agresywny - kobieta bała się nawet wyciągnąć telefon. Z powodu silnych emocji i stresu, jakim niewątpliwie była wspomniana sytuacja, poszkodowana nie zapamiętała zbyt wielu szczegółów.

Poszkodowana nie odniosła poważnych obrażeń. 

Sprawa została zgłoszona policji. Jest to postępowanie prywatnoskargowe, w związku z czym przed wszczęciem czynności należy uiścić opłatę. 

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ