iJarocin.pl reklamy
Wydarzenia

KGW rywalizowały w Turnieju Bowlingowym

2022-05-20 12:37:13

Koło Gospodyń Wiejskich z Cząszczewa zajęło 1 miejsce w gminnym Turnieju Bowlingowym. O puchar burmistrza Jarocina walczyło 17 kół. Rywalizacji towarzyszyła wspaniała zabawa i integracja.


W pierwszym Turnieju Bowlingowym, który odbył się na nowej kręgielni Jarocin Sport wystartowały reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich: Kąty, Radlin, Mieszków, Osiek, Cielcza, Kadziak, Potarzyca, Siedlemin i Ciświca, Zakrzew, Witaszyce, Dąbrowa, Cząszczew, Annapol, Prusy i Roszkówko, Tarce, Witaszyczki, Wilkowyja.
 
 
 
- Turniej gry w kręgle to kolejna inicjatywa, do udziału w której zaprosiliśmy Koła Gospodyń Wiejskich. Poza tym cały czas trwają sportowe i kulinarne potyczki podczas turniejów sołeckich, które organizujemy w różnych miejscowościach gminy. Finał tych rozgrywek odbędzie się podczas Gminnego Święta Plonów we wrześniu  - podkreślił podczas spotkania burmistrz Adam Pawlicki.
 
 
 
Po zaciętej rywalizacji i wesołej zabawie na torach kręgielni, okazało się, że najwięcej punktów zdobyło KGW z Cząszczewa. Na drugim miejscu uplasowało się koło z Annapola, a na trzecim reprezentacja KGW sołectwa Prusy i Roszkówko.
 
 
 
Wszystkim kołom biorącym udział w konkursie burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki wręczył dyplomy i vouchery w wysokości 200 zł, a zwyciężczyniom: 600 zł za miejsce I, 500 zł za miejsce II i 400 zł za miejsce III. Panie miały też okazję zwiedzić cały obiekt, w którym powstała nie tylko kręgielnia, ale także hala lodowiska i sale eventowe z nowocześnie wyposażoną kuchnią. Włodarz gminy podziękował też przewodniczącej rady miejskiej Karolinie Wielińskiej – Kuś i radnej Elżbiecie Kostce, że zaangażowały się w organizację tych integracyjnych spotkań i – jak podsumował - po atmosferze, która tym spotkaniom towarzyszy – jestem przekonany, że będą kolejne. 


Czytaj również

AGRO MINERAL PRODUKT
ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA JAROCIN
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku