reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Wydarzenia

Już w niedzielę Para, Hollow Stone i Fosfor

2019-06-21 08:41:32

Trzecia tura koncertów eliminacyjnych Jarocińskich Rytmów Młodych już w najbliższą niedzielę – 23 czerwca. Tym razem na scenie klubu Kontrapunkt w Jarocinie wystąpią trzy zespoły: Para, Hollow Stone i Fosfor. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Pierwsze koncerty eliminacyjne odbyły się 26 maja i zakończyły się zwycięstwem zespołu Izzy & The Black Trees. Kolejne eliminacje – 2 czerwca wygrała Jagoda Kret z zespołem. Ostatniego półfinalistę Jarocińskich Rytmów Młodych poznamy 23 czerwca.  Tym razem jury dokona wybory zwycięzcy spośród trójki wykonawców, ponieważ czwarty zespół, który zakwalifikował się do koncertów eliminacyjnych - Hengelo, zrezygnował z udziału w imprezie z powodów osobistych jednego z członków grupy.
 
 
Kogo zobaczymy na scenie Kontrapunktu 23 czerwca?
 
 
Para
 
 
Para to trzy indywidualności tworzące spójnie, JEDEN STAN SKUPIENIA. 
Ola Jabłońska - wokal, Kuba Cybula - instrumenty klawiszowe, gitara oraz Piotrek Królikowski instrumenty perkusyjne. 
PARA to nowy stan skupienia w muzyce. Nowość na polskim rynku muzyki rozrywkowej. Chodź historia ich trwania nie rozciąga się mocno na osi czasu, to nie przeszkodziło, by w tym czasie zdobyć już grono wiernych fanów i przyjaciół zespołu oraz niejedną nagrodę, na różnorodnych festiwalach i konkursach. Zespół aktywnie koncertuje i stale poszerza repertuar. Swoją twórczość oceniają, jako bezgranicze gatunków muzycznych, odzwierciedlające stan skupienia umysłu, otoczone brzmieniami synthezatorów i kolorem żółtym.
 
 
Hollow Stone
 
 
Zespół powstał z połączenia dwóch zespołów z okolicy  Koźmin Wlkp/Jarocin: False Experience oraz The Monarchy. W poprzednich formacjach członkowie zespołu nabrali doświadczenia scenicznego oraz twórczego. Inspirują się muzyką grunge-ową oraz hard-rockową i jak podkreślają lubią grać głośno. 
W obecnym składzie grają dopiero rok, co w porównaniu do współkonkurentów, może być dość krótkim okresem. Uważają jednak, że mimo to dadzą radę zaprezentować się, jako godni rywale i pretendenci do finału.
 

Fosfor
 
 
Zespół FOSFOR istnieje na polskiej scenie od wielu lat a jego inicjatorami są Leszek Grzywacz i Maciej Blaszke. Początki zespołu sięgają połowy lat 90-tych i zespołu SUCCUBUS, który po dojściu Dariusza Tylki przekształcił się we FREEDOM OF SPEECH (FOS), by w pierwszych latach nowego millennium przyjąć nową formę i nową nazwę FOSFOR. Przez te kilkanaście lat zespół zagrał dziesiątki koncertów w całej Polsce, często u boku największych gwiazd polskiej sceny metalowej i alternatywnej (TSA, Acid Drinkers, Coma, Hunter,Turbo, Armia,Dezerter ). FOSFOR zagrał na kilku festiwalach zawsze wzbudzając ogromne zainteresowanie. Jako jedni z pierwszych postawili na komputeryzację i samodzielnie nagrali dwie płyty: w 2001 NO MOTIVE, która zebrała bardzo dobre recenzje (Gitara i bas), a w 2008 EP DEFY, z której jeden utwór (RAVAGE) znalazł się na płycie wydanej przez Polskie Radio Program Trzeci - MINIMAX PL 5 (wyboru z ponad 200 zespołów dokonał Piotr Kaczkowski). Po kilku latach ciszy postanowili wejść do studia i zarejestrować nowy materiał. Dziś mogą pochwalić się nową płytą „LIFE IN FLAMES” nagraną w studio SOUNDS GREAT PROMOTION w GDYNI. Jej realizatorem jest Jakub „KIKUT” Mańkowski, a w nagraniach pomagał Jan Galbas. Teledysk do pierwszego utworu „Don’t ask for more” zrealizowała młodzież pod okiem Yacha Paszkiewicza w trakcie warsztatów wideoklipu w Filharmonii Kaszubskiej (do obejrzenia w sieci). W obecny skład zespołu wchodzą : Dariusz Tylki - wokal, Mariusz Rzepka - gitara, Leszek Grzywacz bas, Cezary Kejna - gitara oraz Maciej Blaszke - perkusja.
 
 
 

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
-->


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl