iJarocin.pl reklamy
Wydarzenia

Jubileusz 45-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie

Zdjęcie: Facebook/Powiat Jarociński

W środę, 19 października w Jarocińskim Ośrodku Kultury zaszczytny jubileusz 45-lecia świętowała Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie.

Była to niewątpliwie okazja do wspomnień, podsumowań i refleksji. Życzenia i bukiet kwiatów na ręce Dyrektor Doroty Chłopockiej złożyła starosta Lidia Czechak. 
 
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia jest formą sztuki, która pozwala spełniać osobiste pragnienia obcowania z muzyką, jak i potrzebę doświadczenia estetycznych przeżyć przez słuchaczy. Bogaty dorobek artystyczny jest doskonałym dowodem zaangażowania w rozwój kultury muzycznej, nie tylko na terenie powiatu jarocińskiego, ale także całej Polski. Oprawa wielu ważnych uroczystości przy udziale nauczycieli, uczniów oraz absolwentów, tworzy wspaniały klimat podniosłych wydarzeń.
 
- Życzę wszystkim dalszych sukcesów, perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz dużo radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także wielu dalszych lat wypełnionych muzyczną pasją, radością i sukcesami scenicznymi - powiedziała starosta Lidia Czechak podczas koncertu jubileuszowego.
Źródło: Facebook/Powiat Jarociński
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku