reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Wydarzenia

JRM - pierwsze koncerty już w niedzielę!

2019-05-23 09:53:40

26 maja ruszają koncerty eliminacyjne Jarocińskich Rytmów Młodych. Wydarzenie odbędzie się w klubie Kontrapunkt w Jarocinie, a wstęp na nie jest bezpłatny.

Konkurs dla młodych, obiecujących artystów, mający swoje korzenie jeszcze w latach 70-tych XX wieku jest bardzo ważną częścią Jarocin Festiwal. Przypomnijmy, że w tym roku konkursowe koncerty eliminacyjne odbędą się w trzech turach. Pierwsza rozpoczyna się w najbliższą niedzielę, kolejne koncerty zaplanowano na 2 i 23 czerwca. Wszystkie odbędą się w Spichlerzu Polskiego Rocka w klubie Kontrapunkt. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wszystkie koncerty będą transmitowane on-line na kanale YouTube Jarocin Festiwal. Jury, w skład którego weszli: Sidney Polak, Tomasz Jankowski i przewodniczący składu - Marek Piekarczyk, po każdym z koncertów ogłosi zwycięzcę koncertu eliminacyjnego. Wyłoniona w ten sposób „trójka” wystąpi pierwszego dnia Jarocin Festiwal. W kolejnym etapie, zwycięzca Jarocińskich Rytmów Młodych 2019 wystąpi drugiego dnia Jarocin Festiwal w koncercie telewizyjnym i otrzyma nagrodę o łącznej wartości 15 tys. zł na nagranie singla i realizację teledysku.
 
 
Tegoroczne koncerty eliminacyjne zainaugurują występy czterech zespołów: Calei, Glasspop", Hurrockaine i Izzy and the Black Trees.
 
 
Jako pierwszy – 26 maja o godz. 16.00 na scenie Kontrapunktu pojawi się Calei. Zespół powstał w 2018 roku. Gra rocka z dużą ilością elektroniki. Dotychczas wydali promocyjną EPkę i zagrali kilka koncertów.
 
 
Drugi w kolejności wystąpi zespół – Glasspop. Grupa powstała w 2016 roku w Poznaniu. Tworzą ją doświadczeni muzycy, znani z takich zespołów jak: UFly, Hot Water, Chupa, Wolna Sobota, Alpha Dog, Tfaruk Love Communication. Klasyczne instrumentarium: wokal, gitara, bas i bębny dają szorstką, energetyczną, prawdziwie rock’n’rollową duszę, a wykorzystanie sampli i elektronicznych brzmień dodaje świeżości, co powoduje, że ich twórczość jest bezkompromisowa i wolna od ograniczeń.  

 
Trzecia grupa eliminacji to Hurrockaine grająca rock alternatywny. Zespół powstał pod koniec 2013 roku w Katowicach. Ma na swoim koncie dwie płyty EP „ Rust'n'Love” (2017) oraz „ Memo” (2018), których produkcją zajął się Tomasz "ZED" Zalewski, znany m.in z długoletniej współpracy z grupą Coma. Hurrockaine są laureatami wielu festiwali, przeglądów oraz plebiscytów muzycznych. Piszą o sobie, że w ich muzyce znajdzie się wszystko co sprawia, że czują się wolni i chcą się tą wolnością podzielić ze swoimi fanami. 
 
 
Ostatnim zespołem pierwszych tegorocznych eliminacji Jarocińskich Rytmów Młodych jest Izzy & The Black Trees. W ich występach dominuje punkowa energia przeplatana delikatniejszymi momentami oraz nutką psychodelii - the Pixies, Patti Smith band, Nick Cave, to niektóre skojarzenia publiczności, która miała już okazję zobaczyć zespól na żywo. Kwartet zarejestrował w studio swoją pierwszą EP, gdzie amerykański folk łączy się z gitarowymi riffami spod znaku Sonic Youth, wszystko to pod wodzą charyzmatycznego głosu wokalistki.
 
 
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl