iJarocin.pl reklamy
Wydarzenia

JESIENNY POKAZ MODY W GALERII OSTROVIA

23 września w godzinach 12:00-18:00 zapraszamy do Galerii Ostrovia na „Jesienny pokaz mody”.

 

Tego dnia nasi modele i modelki zaprezentują dla Was najnowsze kolekcje znanych marek modowych. Dowiecie się jakie trendy królują teraz na wybiegach, a co więcej, wszystkie przedstawione stylizacje można będzie zakupić w naszym centrum handlowym.

Gość specjalny – Piotr Sałata doradzi wam w czym będziecie się świetnie prezentować, a czego powinniście unikać.

Piotr Sałata to polski znany stylista oraz były prowadzący programu "Jak dobrze wyglądać nago", a obecnie prowadzący „Salon sukien ślubnych Polska” w stacji TVN Style. Sałata współpracował z wieloma domami mediowymi: "Zoom", "Prime Communications", "Groove Control", Agencją "Ikon", a także z salonem mody "Emporio Armani". Od 2009 roku pełni funkcję sekretarza w jednym z działów mody w magazynie "Hot Moda&Shopping". Poza tym współpracuje również z "ViVA!" i "ViVA! Moda". Całe swoje dotychczasowe życie poświęcił modzie, która jest jego największa pasją. Interesuje się również architekturą wnętrz i snowboardem.

W godzinach trwania eventu odbędą się prezentacje poszczególnych stylizacji zakończone każdorazowo krótkim podsumowaniem i rozmową z gościem specjalnym.

Przewidziane są zarówno propozycje na co dzień jak i moda wizytowa oraz wieczorowa. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wydarzenie, zostały zaplanowane liczne konkursy, w trakcie których można będzie zdobyć ciekawe nagrody.

 

Zapraszamy – 23.09.2023, godzina 12:00, Galeria Ostrovia, okolice sklepu Rossmann.

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ