reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Ciekawostki

Jarocinianka wygrała niedzielny odcinek "Szansy na sukces" - wywiad

2021-04-13 07:04:00

Zdjęcie: Szansa na sukces/archiwum K. Styszyńskiej
Karolina Styszyńska z Jarocina wzięła udział w "Szansie na sukces". Zwycięski występ jarocinianki można było obejrzeć w minioną niedzielę.

Niedzielny odcinek "Szansy na sukces" został poświęcony zespołowi "Trubadurzy".  Warto dodać, że jego członkiem był zmarły niedawno Krzysztof Krawczyk. I właśnie często wykonywaną przez niego piosenkę -  "Będziesz ty" - wylosowano dla jarocinianki.

 

Wykonanie Karoliny Styszyńskiej spodobało się zespołowi, co skutkowało wygraną odcinka. O emocje towarzyszące występowi, jej związek z muzyką i nie tylko zapytaliśmy samą zainteresowaną.

 

- Czy na co dzień związana jest Pani z muzyką?
 
- Oczywiście! Muzyka towarzyszy mi każdego dnia, już od samego rana, gdy tylko uruchamiam OPEN FM. 
Ale tak serio, to z muzyką najczęściej mam do czynienia (lub miałam) w weekendy, kiedy to razem z zespołem (zespół muzyczny ATUT - przyp. red.) grywamy na imprezach okolicznościowych. Dodatkowo, jeśli czas pozwala, udzielam lekcji muzyki dzieciom. 
 
 
 
- Czy „Szansa na sukces” była pierwszym talent show, w którym brała Pani udział?
 
 
- "Szansa na sukces" była pierwszym programem, w którym mogłam zaprezentować się na wizji. Brałam udział w kilku castingach m.in do Idola, Voice of Poland, ale niestety tam się nie powiodło. Precastingi przechodziłam pomyślnie, jednak później nikt z produkcji się do mnie nie odzywał. Nie ukrywam, że swojego czasu troszkę podcinało mi to skrzydła, traciłam wiarę w siebie, ale stwierdziłam, że się nie poddam i będę próbować, aż się uda.
 
 
 
- Jakie emocje towarzyszyły występowi? Czy była Pani zadowolona z wybranej piosenki?
 
- Przed samym występem i rozmową z Panem Markiem Sierockim byłam bardzo zrelaksowana i spokojna, ponieważ atmosfera panująca w studiu była naprawdę bardzo spokojna, ciepła i przyjazna. Ze zniecierpliwieniem czekałam na moje wystąpienie, bo byłam poniekąd w środku. Z piosenki byłam bardzo zadowolona. Była to jedna z piosenek, do których moim zdaniem byłam najlepiej przygotowana. Nie ukrywam, że chętnie zaśpiewałabym także "Krajobrazy" oraz "Cóż wiemy o miłości". Na wybór nie narzekam, ponieważ okazał się szczęśliwy.  
 
 
- Jakie emocje towarzyszyły wygranej?
 
- Wow, wygrana była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem, ponieważ poziom zaprezentowany w odcinku był moim zdaniem wysoki. Każdy fantastycznie zaprezentował się w wylosowanej przez Pana Marka piosence i gdybym to ja miała przydzielać miejsca nie ukrywam, że miałabym z tym ogromny problem. Po cichu liczyłam na wyróżnienie, cóż, werdykt okazał się zupełnie inny i to ja wygrałam. Byłam bardzo, ale to bardzo szczęśliwa. Nawet nie do końca pamiętam rozmowę z Panem Markiem po ogłoszeniu wyniku, chyba emocje wzięły górę. Dopiero w emisji odcinka zobaczyłam, co tam ciekawego odpowiedziałam. 
 
 

- Czy planuje Pani kolejne występy?

- Cóż, jak to się mówi, trzeba iść za ciosem, więc odpowiedź na pytanie brzmi - tak. Jak tylko pojawi się kolejny casting do programu muzycznego, myślę, że na pewno się na nim pojawię. Ta wygrana w "SNS" dała mi takiego pozytywnego kopa do działania. Mam wielkie wsparcie ze strony męża, całej rodziny, przyjaciół. Wierzę w siebie i myślę pozytywnie! 

 

Odcinek z udziałem jarocinianki można obejrzeć TUTAJ. (od ok. 29 minuty)

(dar)Fotorelacja


IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Reklama lombardu w Jarocinie
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl