reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Informator budowlany

Jaką podłogę wybrać?

2019-12-18 10:51:31

Wybór podłogi w domu, to bardzo ważna kwestia. Będzie nam ona służyła przez długie lata. Musi być trwała, ale i prezentować się nienagannie. Powinna być wykonana z solidnych elementów. Jaką więc wybrać?

Podłoga to bardzo ważny element domu. Powinna być solidnie wykonana, ponieważ musi wiele znieść, począwszy od mebli poprzez zwierzęta oraz dzieci, dla których często jest najlepszym miejscem do zabawy. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze praktyczność.

 

Największym powodzeniem od lat cieszy się podłoga drewniana. Deski warstwowe królują w domach i mieszkaniach. To one cieszą się szybkim i łatwym montażem. Są też stosunkowo odporne na wilgoć i elastyczne. Drewniane są również parkiety, które najczęściej spotykane są w klasycznych wnętrzach o eleganckim wyglądzie. W porównaniu z deskami ich montaż wymaga dużo więcej czasu. Również cena jest wyższa.

 

Kolejnym popularnym surowcem jest ceramika, która w ostatnich latach stosowana jest już nie tylko w kuchni czy łazience, ale też w całym domu. Do jej produkcji wykorzystywany jest gres, który należy do bardzo odpornych materiałów. Z każdym sezonem przybywa kolorów i wzorów do wyboru. Obecnie jest ich cała gama. Taka podłoga świetnie znosi nieustanne mycie, wilgoć i brud.

 

Do odpornych materiałów należy też podłoga kamienna, która jest obecnie w trendach, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Tworzy się ją np. z granitu lub marmuru. Wygląda pięknie i nadaje wnętrzu szlachetny wygląd. Kamień jest jednak zimny, więc trzeba się dobrze zastanowić, zanim się w niego zainwestuje.

 

Podłoga betonowa świetnie się sprawdzi u osób, które poszukują własnego stylu. I nie chodzi tu wcale o pozostawienie podłogi w surowym stanie, tylko o piękne wykończenie z połyskiem. Najlepiej zdecydować się na nią przy dużych powierzchniach. Łatwo utrzymać ją w czystości.

 

Panele laminowane to również wytrzymały materiał, jednak nie jest to czyste drewno, a zbitek specjalnych wiór. Panele są odporne na uszkodzenia i zarysowania. Z wyglądu bardzo przypominają drewno.

 

Wybierając podłogę warto kierować się nie tylko gustem, ale także tym czy będzie ona praktyczna.

 

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl