- Niech 27 grudnia flagi Powstania Wielkopolskiego pojawią się na naszych domach oraz w przestrzeni publicznej jako wyraz pamięci, dumy i szacunku dla wielkopolskich Bohaterów, którzy walczyli o naszą wolność. Zachęcam wszystkich mieszkańców do wywieszenia flagi i wspólnego pielęgnowania lokalnej oraz narodowej historii. Flagi w ramach akcji można odbierać w Urzędzie Miasta i Gminy Jaraczewo. Liczba flag jest ograniczona - informuje Bartosz Banaszak - Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo.





















