Gmina Jaraczewo

Festiwal Pizzy ponownie w gminie Jaraczewo

Festiwal Pizzy ponownie w gminie Jaraczewo

W maju i czerwcu w gminie Jaraczewo będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach pieczenia pizzy.

- Przed nami cykl bezpłatnych warsztatów pieczenia pizzy skierowanych do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Spotkania będą doskonałą okazją do integracji mieszkańców, wspólnego spędzenia czasu oraz rozwijania kulinarnych pasji w miłej i rodzinnej atmosferze - wyjaśnia Bartosz Banaszak - Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo.
 
Festiwal Pizzy odbędzie się w miejscowościach: Łobez, Łobzowiec, Panienka, Gola, Niedźwiady, Bielejewo, Wojciechowo, Zalesie, Jaraczewo. Warsztaty w Jaraczewie zaplanowano w GOK-u, w pozostałych miejscowościach spotkania odbędą się w świetlicach wiejskich.
 
Pierwsze warsztaty zaplanowano na 27 maja 2026 roku.
 
Plakat: Facebook/Bartosz Banaszak - Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo




Z regionu


Czytaj również