reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Wydarzenia

Dzienny Dom Senior+ ma już 4 lata!

2019-10-23 12:22:04

Dzienny Dom Senior+ świętował swoje 4. urodziny. Z tej okazji można było obejrzeć występ kabaretu Old Spice Girls, zrobić sobie zdjęcie z aktorkami i poczęstować się pysznym tortem. Ale i przez ostatnie 4 lata seniorzy nie próżnowali. Brali udział w wycieczkach, spotkaniach i warsztatach.

Jarocińscy seniorzy mają swoją siedzibę w JOKu. Tam spędzają czas na spotkaniach w Dziennym Domu Senior+, ale nie tylko. Mają bardzo wiele pasji, które z zapałem realizują.
 
Od poniedziałku do piątku uczęszczają na stałe zajęcia edukacyjne, ruchowe i rekreacyjne. Są to m.in. wykłady o zdrowiu, gimnastyka, zajęcia komputerowe, malarskie, ogrodnicze, rękodzielnicze, teatralne, fotograficzne, kulinarne, taneczne, wokalne, a także kursy języka angielskiego, porady kosmetyczne oraz treningi nordic walking i samoobrony. Seniorzy mają również możliwość skorzystania z pomocy pielęgniarki oraz z zajęć na basenie i w kręgielni. Biorą też udział w warsztatach: szycia zabawek, robienia świec, ozdób świątecznych, lepienia z gliny, komputerowych, szydełkowania, kulinarnych czy malowania na szkle. Seniorzy lubią także podróżować. Przez ostatnie 4 lata byli już na 30 wycieczkach. Odwiedzili kilkakrotnie Poznań (targi „Gardenia”, bazę lotniczą, teatr, zoo). Byli również w termach w Uniejowie, na Jarmarku Bożonarodzeniowym i w zoo we Wrocławiu, w wielu muzeach, na piknikach, w odwiedzinach u seniorów z podobnych dziennych domów, a nawet na weekend - w Londynie. Jarocińscy seniorzy zapraszają także do siebie na spotkania i pogadanki ciekawych ludzi. Byli już u nich: aktorki Anna Seniuk czy Emilia Krakowska, dziennikarka kulinarna – Ewa Wachowicz, a także satyryk Marcin Wolski czy raper Tadeusz Polkowski oraz wielu innych.
 
 
Działalność „Dziennego Domu Senior +” jest finansowana ze środków Gminy Jarocin oraz dotacji pozyskanych przez Gminę z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Przez cztery lata dofinansowanie wyniosło ponad milion złotych. Każdego roku Gmina Jarocin ze swojego budżetu przekazuje seniorom 390.000 zł.
 
 
Obchody 4. urodzin Dziennego Domu Senior+ odbyły się na wesoło. A to za sprawą kabaretu OLD SPICE GIRLS - z kobietami, o kobietach, dla kobiet, ze znanymi aktorkami w rolach głównych: Emilią Krakowską, Lidią Stanisławską i Barbarą Wrzesińską. Panie dostarczyły zebranym dużo dobrej zabawy i sporej dawki śmiechu. Po relaksującym występie można było poczęstować się urodzinową kawą i tortem, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z aktorkami, które chętnie podpisywały swoje książki. Urodziny dziennego domu były bardzo wesołe i niezwykle udane.  
 
 


Fotorelacja


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl