iJarocin.pl reklamy
Ciekawostki

Dyrektor jarocińskiej biblioteki szefową stowarzyszenia

Agnieszka Borkiewicz, Dyrektorka Biblioteki Publicznej w Jarocinie została prezeską Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY.
 
Dwadzieścioro dyrektorek i dyrektorów bibliotek publicznych z całej Polski zawiązało Stowarzyszenie INICJATYWY. Chcą wspierać kadrę zarządzającą tych instytucji, być głosem doradczym i wspierającym działania promujące biblioteki.
 
Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY założone zostało przez członków Grupy InicjaTyWy, która powstała w ramach projektu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. - Droga do utworzenia Stowarzyszenia była długa, ale najważniejsza myśl towarzyszyła nam od samego początku – być i wspierać dyrektorki i dyrektorów bibliotek. PotrzebujeMY wsparcia, dobrych praktyk, wskazówek – a kto udzieli ich lepiej niż doświadczeni praktycy? – podkreśla Agnieszka Borkiewicz, prezeska stowarzyszenia.
 

Organizacja chce budować prestiż stanowisk dyrektorek i dyrektorów bibliotek, wspierać ich w codziennej pracy, pamiętać o lokalnych grupach dyrektorskich InicJaTyWy, a także reprezentować interesy bibliotek.    
 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ