iJarocin.pl reklamy
Jarocin

Dwa potrącenia na pasach, jedna osoba zabrana do szpitala

Wczorajsza pogoda nie sprzyjała kierowcom - padający deszcz utrudniał widoczność. W ciągu niespełna godziny w środę w Jarocinie doszło do dwóch potrąceń na przejściach dla pieszych.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce chwilę przed godz. 17:00 na ul. Franciszkańskiej w Jarocinie. Jak podaje policja, kierujący pojazdem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu dla pieszych i potrącił dwie nastolatki. Poszkodowane to obywatelki Ukrainy, natomiast pojazd miał pleszewskie tablice rejestracyjne. Nastolatki na szczęście nie odniosły obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcę ukarano mandatem. 

 

Zanim zakończono czynności na miejscu pierwszego zdarzenia, chwilę po godz. 17:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnym potrąceniu, tym razem na ul. Wojska Polskiego w Jarocinie, na wysokości marketu. Kierowca pojazdu marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez przejście dla pieszych 52-latce. Niestety w tym przypadku potrącona wymagała hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Samochód biorący udział w zdarzeniu miał jarocińskie tablice rejestracyjne. 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku