iJarocin.pl reklamy
Z policji

Dusił byłą partnerkę, targał za włosy, kopał i ranił nożem

Najbliższe trzy miesiące 30-latek zatrzymany przez policjantów z Jarocina spędzi w areszcie śledczym. Mężczyzna dokonał uszkodzenia ciała swojej byłej partnerki, a wcześniej kierował pod jej adresem groźby. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

30-letni mieszkaniec gminy Jarocin trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych chwilę po tym, jak do dyżurnego jarocińskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej. Policjanci zastali na miejscu 30-latka oraz jego byłą partnerkę. Kobieta miała widoczne ślady przemocy fizycznej, ze zranionej nożem ręki leciała krew. Pokrzywdzona trafiła do szpitala na badania, a mężczyzna do policyjnego aresztu.

 

Jak ustalili śledczy, podczas awantury mężczyzna przewrócił kobietę na ziemię, dusił ją, ciągnął za włosy i kopał nogą po całym ciele. W pewnym momencie zranił ją też nożem w palec ręki. Mężczyzna stosował wobec kobiety również groźby karalne, które wysyłał do niej za pomocą telefonu.

 

Policjanci, którzy zajęli się sprawą, zebrali bardzo obszerny materiał dowodowy potwierdzający, że mężczyzna może być nieobliczalny w stosunku do pokrzywdzonej.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty za znęcanie kierowanie wobec kobiety gróźb karalnych oraz spowodowanie uszkodzenia ciała.

 

28 kwietnia br. sąd, na wniosek Policji i Prokuratora Rejonowego, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ