iJarocin.pl reklamy
GDDKiA Poznań

Doświetlą przejścia przy drodze krajowej w Jarocinie

Zdjęcie: GDDKiA Poznań

- Podpisaliśmy umowę na zaprojektowanie i budowę dwóch doświetleń dedykowanych na przejściach dla pieszych. Zadanie będzie realizowane w ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa - podaje GDDKiA odział Poznań.

Wykonawca Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe E-BUD zadeklarowało realizację zadania za kwotę 120 540,00 zł brutto w terminie 134 dni od dnia podpisania umowy.

Zamówienie obejmuje realizację dwóch zadań inwestycyjnych:

  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej (ul. Św. Ducha) na DK11 w Jarocinie
  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej (ul. Wojska Polskiego) na DK11 w Jarocinie.

Program

Głównym celem Programu Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej na lata 2021-2024 jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach krajowych w zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Określa on cele i priorytety inwestycyjne, wskazuje poziom i źródła finansowania oraz określa zakres rzeczowy zadań przewidywanych do realizacji. Program jest spójny ze Strategią na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Strategią Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku oraz komplementarny z działaniami realizowanymi w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.)

 

Źródło: GDDKiA Poznań
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku