iJarocin.pl reklamy
Z policji

Doprowadzili do kolizji, nie mieli uprawnień

W ciągu ostatnich dni jarocińscy policjanci zatrzymali do kontroli trzy osoby, które nie powinny siadać za kierownicą czy to samochodu czy motocykla. 

W środę w Woli Książęcej policjanci ujawnili, że 26-letni mieszkaniec gminy Jarocin kierował motocyklem pomimo, iż nie ma do tego uprawnień. Ponadto pojazd nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych 16-latek wyjechał na drogę motocyklem crossowym i w Cielczy doprowadził do kolizji z samochodem marki Audi. Jak się okazało, chłopak nie miał prawa jazdy na taki pojazd, motocykl nie posiadał ubezpieczenia i nie powinien być dopuszczony do ruchu drogowego. 

Dzień później w Radlinie kolizję z innym pojazdem spowodowała 18-letnia kobieta, która nie potrafiła prawidłowo wykonać manewru ruszania z miejsca. Jak się okazało, ona także nie posiadała prawa jazdy. 

Nieletni za swoje czyny odpowiadał będzie przed Sądem Rodzinnym. Wobec pozostałych osób, za kierowanie pojazdami bez wymaganych uprawnień, sporządzone zostaną wnioski o ukaranie do Sądu.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku