iJarocin.pl reklamy
Z gminy

Do końca listopada zgłoszenia kandydatów do nagrody

Zdjęcie: jarocin.pl

Do 30 listopada można zgłaszać kandydatury do Nagrody Burmistrza Jarocina im. Stanisława Taczaka „Za zasługi dla Ziemi Jarocińskiej”.

Nagroda przyznawana jest za zasługi i wybitne osiągnięcia m.in. w takich dziedzinach, jak oświata i wychowanie, kultura i ochrona zabytków, sport i turystyka, ochrona zdrowia, ochrona środowiska, rozwój infrastruktury, które przyczyniły się w znaczący sposób do rozwoju i promocji gminy Jarocin. Jest to najważniejsza nagroda w gminie Jarocin, rocznie burmistrz może przyznać tylko 10 tych prestiżowych wyróżnień. 


Zgłoszenie kandydata do nagrody należy złożyć na piśmie na formularzu wniosku, który, wraz z regulaminem konkursu, dostępny jest na stronie internetowej www.jarocin.pl. Pretendentów do nagrody mogą zgłaszać mieszkańcy gminy Jarocin w liczbie co najmniej 100 osób, których podpisy zostaną złożone we wniosku. Kandydatury może wysunąć też co najmniej 5 radnych Rady Miejskiej w Jarocinie, kapituła nagrody oraz Burmistrz Jarocina.


Wnioski przyjmowane są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie. 


Nagrody wręczone zostaną 27 grudnia podczas oficjalnych miejskich uroczystości związanych z obchodami Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.


Na listę nominowanych do nagrody decyzją burmistrza Jarocina trafiła już jarocińska firma RBB Stal, która w tym roku świętowała jubileusz 65-lecia działalności.

Źródło: jarocin.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku