iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

Do 8 grudnia można zgłaszać kandydatów

Zdjęcie: jarocin.pl/zdjęcie archiwalne z wręczenia nagród w 2022 roku

Do 8 grudnia można zgłaszać kandydatury do Nagrody Burmistrza Jarocina im. Stanisława Taczaka „Za zasługi dla Ziemi Jarocińskiej”.

Nagroda przyznawana jest za zasługi i wybitne osiągnięcia m.in. w takich dziedzinach, jak oświata i wychowanie, kultura i ochrona zabytków, sport i turystyka, ochrona zdrowia, ochrona środowiska, rozwój infrastruktury, które przyczyniły się w znaczący sposób do rozwoju i promocji gminy Jarocin. Jest to najważniejsza nagroda w gminie Jarocin. Rocznie burmistrz może przyznać do 10 tych prestiżowych wyróżnień. 
 
Zgłoszenie kandydata do nagrody należy złożyć na piśmie na formularzu wniosku, który, wraz z regulaminem konkursu, dostępny jest na stronie internetowej www.jarocin.pl. Pretendentów do nagrody mogą zgłaszać mieszkańcy gminy Jarocin, którzy zbiorą 100 podpisów. Kandydatury może wysunąć też co najmniej 5 radnych Rady Miejskiej w Jarocinie, kapituła nagrody oraz Burmistrz Jarocina.
 
Wnioski przyjmowane będą do 8 grudnia w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie.
 
Nagrody wręczone zostaną 27 grudnia podczas oficjalnych miejskich uroczystości związanych z obchodami Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.
 
 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku