reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Wydarzenia

Dni Karpia 2020 - spędź jesienne weekendy w Dolinie Baryczy!

2020-09-07 13:55:41

Dni Karpia to jesienny cykl wydarzeń promujących wyjątkowość Doliny Baryczy. Zapraszamy po raz 15 do regionu, którego tradycje rybackie sięgają 800 lat.

W 2020  nasi partnerzy – przedsiębiorcy, samorządy i organizacje, prześcigając się w pomysłach na uatrakcyjnienie oferty, zaplanowali ponad 80 wydarzeń plenerowych, aktywnych, wędkarskich, edukacyjnych i kulinarnych, odbywających się przez 11 weekendów od września do listopada. 

 

Podczas Dni Karpia we wrześniu, październiku i listopadzie można aktywnie spędzić czas, zabrać dzieci, zaprosić znajomych, spotkać się z rodziną – ponad 80% wydarzeń jest szczególnie przyjaznym rodzinom! Jesienne weekendy nigdzie nie są tak piękne i bogate w atrakcje jak w Dolinie Baryczy. Specjalnie dla spragnionych przygody, świeżego powietrza, spektakularnych przelotów ptaków stworzyliśmy harmonogram weekendowy wydarzeń. Edycja 2020 jest wyjątkowa ze względu na piętnastą, jubileuszową edycje oraz ze względu na pojawienie się wielu nowości w programie, aż 12 wydarzeń to nowe propozycje w kalendarzu imprez m.in.: spacery historyczne z przewodnikiem szlakiem wielkich rodów Doliny Baryczy, konne przemierzanie krainy karpia w otoczeniu zapierającej dech w piersiach natury, nocne zwiedzanie zamku w Żmigrodzie, grzybobranie pod okiem ekspertów w lasach Doliny Baryczy czy zajęcia edukacyjne w duchu zero waste; nowością są również interaktywne zajęcia dla dzieci w wieku od 1. do 3. roku życia i ich rodziców.

 

Zwiedzanie Doliny Baryczy można zacząć od udziału w zawodach wędkarskich, spływie kajakiem czy rajdzie rowerowym, zakończyć kolacją rybną lub tańcem i śpiewem na imprezie plenerowej, a rano wziąć udział w przejażdżce bryczką lub udać się na spacer z ornitologiem. Zapraszamy do poznawania smaków i korzystania z usług turystycznych Doliny Baryczy – szczególnie polecamy te wyróżnione znakiem Dolina Baryczy Poleca. Znak pozwoli odnaleźć ofertę najwyższej jakości, tworzoną przez ludzi z pasją.

 

W tym roku każdy, kto zakupi bilet na wydarzenie płatne lub odbierze bon na wydarzeniu bezpłatnym może wybrać w systemie internetowym nagrodę. Do puli nagród, oprócz koszulek, toreb, kubków, breloków, magnesów z wizerunkiem Dni Karpia, włączyły się podmioty oznaczone znakiem Doliny Baryczy Poleca, będą więc naturalne soki „Z Chaty Łaniaków”, słoiczki z przetworami rybnymi pochodzące z ekologicznego Gospodarstwa Rybackiego „Ruda Żmigrodzka” i Zajazdu Głowaczówka, zdrowe i ekologiczne soki kiszone z Gospodarstwa Rolnego Sznajder, naturalne soki i słodkie jabłka z Gospodarstwa Sadowniczego Dziekan oraz Pochodyła. Nowością w puli nagród NAGRODObrania są talony na świeżego karpia z Gospodarstw Rybackich z Doliny Baryczy oznaczonych certyfikatem Dolina Baryczy Poleca. Można będzie również wybrać vouchery na rodzinne wejście na basen Milicka Fala w Miliczu, romantyczną kolację lub noclegi w certyfikowanych Znakiem Dolina Baryczy Poleca Pensjonatach i Restauracjach, czy wyruszyć rowerem na Fotosafari oraz powędkować na Stawach Milickich a nawet wypożyczyć rower.

 

Dni Karpia w liczbach:

Ponad 80 wydarzeń przez 11 weekendów, NAGRODY dla KAŻDEGO to ponad 60 tys. odwiedzających turystów i mieszkańców, ponad 5 tys. sprzedawanych biletów, ponad 100 wystawców producentów i gastronomii lokalnych oferujących smaczne przekąski i zdrowe produkty na licznych imprezach, ponad 35 organizatorów realizujących poszczególne imprezy, ponad 56% uczestniczy w wydarzeniach kolejny raz, osoby odwiedzające to w większości: osoby 31-45 lat; z wykształceniem wyższym, z województw dolnośląskiego i wielkopolskiego, śląskiego, mazowieckiego.

 

Aktualne wydarzenia związane z Dniami Karpia znajdziecie TUTAJ.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iJarocin.pl
Fotorelacja

Źródło: *Artykuł partnera


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl