iJarocin.pl reklamy
Z policji

Diler zatrzymany w Jarocinie

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Na trzy miesiące trafił do aresztu 38-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który został zatrzymany przez miejscowych kryminalnych w przed długim weekendem. Mężczyzna posiadał blisko kilogram różnego rodzaju narkotyków. Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.

Zatrzymanie miało miejsce 27 kwietnia br. na jednym z parkingów w centrum Jarocina. Miejscowi policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę do kontroli w związku z podejrzeniem posiadania przez niego narkotyków. W pojeździe, którym się poruszał, kryminalni znaleźli środki odurzające w postaci kryształków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a policjanci dokonali przeszukania jego miejsca zamieszkania.

W mieszkaniu zajmowanym przez zatrzymanego kryminalni znaleźli także amfetaminę, tabletki ecstasy i susz roślinny. Łącznie zabezpieczono blisko kilogram niedozwolonych środków odurzających.

Podczas zbierania materiału dowodowego śledczy ustalili, że mężczyzna nie tylko posiadał, ale także udzielał i sprzedawał narkotyki innym osobom. Ostatecznie mężczyzna usłyszał cztery zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, ich udzielania oraz sprzedaży w celu uzyskania korzyści majątkowej. Za przestępstwa, których dopuścił się 38-latek, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

W piątek, 29 kwietnia br. Sąd Rejonowy w Jarocinie, na wniosek policji i prokuratury zadecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

  •  

 

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku