Wydarzenia

Diadem oraz Piękni i Młodzi na biesiadzie w Jarocinie

Diadem oraz Piękni i Młodzi na biesiadzie w Jarocinie
Zdjęcie: Facebook/Powiat Jarociński

Już w niedzielę 14 czerwca 2026 odbędzie się II Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich. Na scenie wystąpią zespół Diadem oraz Piękni i Młodzi.

Wydarzenie odbędzie się na terenie przy ul. Kazimierza Wielkiego w Jarocinie. Wszystko rozpocznie się o godz. 13:30.

Zaplanowano też występy Szkoły Muzycznej Yamaha w Jarocinie oraz uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Jarociński

To jednak nie wszystko. Będą zamki dmuchane i wystawa rękodzielników.

Imprezie towarzyszyć będą  V Ogólnopolskie Igrzyska KGW organizowane przez LKS Olimpia Strzyżewko.

O godz. 18:00 wystąpi zespół Diadem, natomiast o godz. 21:00 na scenie pojawią się Piękni i Młodzi.

Plakat: Facebook/Powiat Jarociński





Z regionu


Czytaj również