reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Ważne sprawy

Czy Siedlemin stanie się częścią Jarocina?

2019-11-26 11:11:00

Zdjęcie: Screen/Google Maps
W grudniu odbędą się konsultacje społeczne dotyczące włączenia części Siedlemina do Jarocina. Która część sołectwa miałaby leżeć w granicach miasta?

W przypadku zmiany granic administracyjnych Jarocina znaczny obszar sołectwa Siedlemin stałby się częścią miasta. Poniższa mapa pokazuje proponowane zmiany. Kolorem żółtym zaznaczono działki, które miałyby zostać włączone do Jarocina.

 

 

Zebranie konsultacyjne z mieszkańcami odbędzie się w dniu 9 grudnia 2019 roku o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Siedleminie w gminie Jarocin.

 

Zasięg konsultacji obejmuje miasto Jarocin oraz sołectwo Siedlemin. Udział w nich mogą wziąć wszyscy pełnoletni mieszkańcy. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie zebrania z mieszkańcami oraz sondażu (ankiety). 

 

Gdzie składać uwagi i wnioski?

Uwagi i wnioski w sprawie przedmiotowej zmiany granic miasta Jarocin mogą składać, w formie pisemnej, wszyscy upoważnieni do udziału w konsultacjach – pełnoletni mieszkańcy miasta Jarocin oraz sołectwa Siedlemin – w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15 B, parter) oraz na skrzynkę e-mailową Urzędu Miejskiego w Jarocinie (office@jarocin.pl).

 

Karty konsultacyjne można pobierać w następujących miejscach:

  • w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter) w dni pracy urzędu w godz. 8:00 do 16:00,
  • u sołtysa wsi Siedlemin,
  • u zarządców osiedli na terenie miasta Jarocin,
  • na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Jarocinie (www. bip2.wokiss.pl/jarocin/bip)
  • na stronie internetowej gminy Jarocin (www.jarocin.pl) 

 

Karty konsultacyjne można składać od 4 do 31 grudnia 2019 roku, bezpośrednio u osób udostępniających ankiety - u sołtysa wsi Siedlemin oraz u zarządców osiedli na terenie miasta Jarocin, w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter), na skrzynkę e-mailową Urzędu Miejskiego w Jarocinie (office@jarocin.pl).

 

Do przeprowadzenia konsultacji z ramienia burmistrza wyznaczony został Urząd Miejski w Jarocinie Wydział Rozwoju Referat Obsługi Inwestorów.

 

Kiedy poznamy wyniki konsultacji?

Wyniki konsultacji (w formie raportu) uzyskanych podczas: zebrania konsultacyjnego, zbierania opinii mieszkańców oraz sondażu (w formie ankiety) zostaną ogłoszone w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zakończenia procesu zbierania uwag i opinii poprzez zamieszczenie go w zakładce dot. konsultacji na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Jarocinie, na stronie internetowej gminy www.jarocin.pl, na profilu gminy na portalu społecznościowym, na słupach, tablicach, gablotach informacyjnych, środkach komunikacji miejskiej, w prasie lokalnej, a także będą dostępne u sołtysa wsi Siedlemin oraz u przewodniczących osiedli w Jarocinie.

 

 

Obecne granice Jarocina oraz sołectwa Siedlemin

 

Kolorem żółtym zaznaczono obszar sołectwa Siedlemin proponowany do przyłączenia

 

Proponowane granice Jarocina i sołectwa Siedlemin

 
Źródło: jarocin.pl

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl