iJarocin.pl reklamy
Ciekawostki

Cotygodniowe biegi w Jarocinie

2021-09-09 12:14:05
Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe
Jarocin dołączy do blisko 2 tysięcy miejsc na całym świecie, w których odbywają się cotygodniowe biegi. W sobotę w Parku Radolińskich odbędzie się spotkanie inauguracyjne parkrun. Swoich sił na 5-kilometrowym dystansie może spróbować każdy. Wstęp wolny.

Parkrun to cotygodniowe biegi na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu, które odbywają się w 21 państwach na całym świecie, w ponad 1900 miejscach. W Polsce organizowane są w ponad 80 lokalizacjach. Od soboty, 11 września, również w Jarocinie. Bieg rozpocznie się o godz. 9:00.
 
 
-  Nieważne jak wyglądasz, jaka jest Twoja obecna forma, czy biegasz, truchtasz, czy maszerujesz. Dzięki parkrun możesz aktywnie rozpocząć weekend, zrobić coś dobrego dla siebie i spotkać się z innymi! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.
 
 
Udział w cyklicznych spotkaniach biegaczy jest bezpłatny. Wystarczy dokonać jednorazowej, bezpłatnej rejestracji, wypełniając formularz rejestracyjny, wydrukować otrzymany na adres mailowy kod uczestnika i stawić się na miejscu zbiórki.

Więcej informacji na temat parkrun w Jarocinie dostępne na stronie internetowej akcji:


Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku