reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

SKŁADY BUDOWLANE CZAJKA
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Wydarzenia

Cleo wystąpi przed jarocińską publicznością - koncert w Internecie

2020-11-23 13:09:31

Po dwukrotnym odwołaniu koncertu Cleo w ramach XII edycji Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2020, artystka w końcu wystąpi przed jarocińską publicznością. Ze względu na sytuację epidemiologiczną koncert odbędzie się jednak bez udziału publiczności, ale będzie transmitowany w Internecie.

Pierwotnie tegoroczna edycja Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2020 miała obyć się wiosną. Ze względu na pandemię koronawirusa imprezę jednak przeniesiono na jesień. Na początku października odbyły się przesłuchania konkursowe. Niestety w ostatniej chwili, w wyniku wprowadzenia kolejnych obostrzeń, odwołano koncert galowy, którego gościem specjalnym miała być Cleo.
 

Organizatorzy jednak nie dali za wygraną i dla fanów festiwalu oraz popularnej wokalistki przygotowali mikołajkową niespodziankę. W niedzielę 6 grudnia odbędzie się koncert galowy, podczas którego zaprezentują się najlepsi soliści i zespoły wyłonieni podczas przesłuchań. Na finał jako gość specjalny wystąpi Cleo.
 

Obowiązujące przepisy nie pozwalają na organizację koncertów w formie tradycyjnej, dlatego też całość odbędzie się bez udziału publiczności. Koncerty zarówno laureatów, jak i Cleo będą na żywo transmitowane w Internecie, na kanale Festiwalu na YouTube. Początek o godz. 18:00. Transmisja będzie bezpłatna i ogólnodostępna.
 
link do kanału
 
XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2020 odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego.
Organizatorami są Stowarzyszenie Edukacyjne „Gimnazjum 2000” oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Impreza finansowana jest m.in. ze środków Gminy Jarocin.

Motoinformator

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama internetowa w gazecie


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl