reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Ważne sprawy

Cielcza może stracić na rzecz Jarocina

2019-11-27 14:52:40

Zdjęcie: jarocin.pl
W grudniu odbędą się konsultacje społeczne dotyczące włączenia części Cielczy do Jarocina. Który obszar miałaby leżeć w granicach miasta?

Jarocin chce poszerzyć swoje granice poprzez przyłączenie do miasta części wsi Cielcza. Jak wcześniej informowaliśmy, również Siedlemin może stracić na rzecz Jarocina.

 

Która część Cielczy jest brana pod uwagę?

Obszar Cielczy, którego dotyczą konsultacje znajduje się w południowo - wschodniej części wsi. Na poniższej mapie został oznaczony kolorem żółtym.

 

Gdzie odbędzie się spotkanie z mieszkańcami?

Zebranie konsultacyjne w sprawie przyłączenia części wsi do Jarocina odbędzie się 10 grudnia 2019 roku o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Cielczy. Mogą w nim wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Cielczy i Jarocina. Konsultacje zostaną także przeprowadzone w formie sondażu (ankiety).

 

Gdzie składać uwagi i wnioski?

Uwagi i wnioski w sprawie przedmiotowej zmiany granic miasta Jarocin mogą składać, w formie pisemnej, wszyscy upoważnieni do udziału w konsultacjach – pełnoletni mieszkańcy miasta Jarocin oraz sołectwa Cielcza – w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15 B, parter) oraz na skrzynkę e-mailową Urzędu Miejskiego w Jarocinie (office@jarocin.pl).

 

Karty konsultacyjne można pobierać w następujących miejscach:

  • w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter) w dni pracy urzędu w godz. 8:00 do 16:00,
  • u sołtysa wsi Cielcza,
  • u zarządców osiedli na terenie miasta Jarocin,
  • na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Jarocinie (www. bip2.wokiss.pl/jarocin/bip)
  • na stronie internetowej gminy Jarocin (www.jarocin.pl)

 

Do kiedy konsultacje?

Karty konsultacyjne można składać od 4 do 31 grudnia 2019 roku, bezpośrednio u osób udostępniających ankiety - u sołtysa wsi Cielcza oraz u zarządców osiedli na terenie miasta Jarocin, w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju Sp. z o. o., ul. T. Kościuszki 15B, parter), na skrzynkę e-mailową Urzędu Miejskiego w Jarocinie (office@jarocin.pl).

Do przeprowadzenia konsultacji z ramienia burmistrza wyznaczony został Urząd Miejski w Jarocinie Wydział Rozwoju Referat Obsługi Inwestorów.

 

Kiedy poznamy wyniki konsultacji?

Wyniki konsultacji (w formie raportu) uzyskanych podczas: zebrania konsultacyjnego, zbierania opinii mieszkańców oraz sondażu (w formie ankiety) zostaną ogłoszone w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zakończenia procesu zbierania uwag i opinii poprzez zamieszczenie go w zakładce dot. konsultacji na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Jarocinie, na stronie internetowej gminy www.jarocin.pl, na profilu gminy na portalu społecznościowym, na słupach, tablicach, gablotach informacyjnych, środkach komunikacji miejskiej, w prasie lokalnej, a także będą dostępne u sołtysa wsi Cielcza oraz u przewodniczących osiedli w Jarocinie.

 

 

 

Obecne granice Cielczy i Jarocina

 

 

Proponowane granice Cielczy i Jarocina
Źródło: jarocin.pl

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl