iJarocin.pl reklamy
Jarocin

Choinka już jest. Zostanie rozświetlona podczas miejskich Mikołajek

Na jarocińskim rynku została zamontowana choinka. Już wkrótce dołączą do niej kolejne elementy świątecznych dekoracji. Rozświetlenie świątecznego drzewka odbędzie się podczas Mikołajek, które odbędą się 8 grudnia. 

11-metrową choinkę ozdabia 8 tysięcy LED-owych światełek. Wkrótce na starówce rozstawione zostaną także inne elementy świątecznych ozdób: tron św. Mikołaja, prezent z kokardą, renifer i świąteczne monidło. Świetlnymi sznurami ozdobionych zostanie także 20 drzewek, znajdujących naprzeciw wejścia głównego do ratusza.  Wszystkie elementy świątecznych iluminacji zostały dopasowane kolorystycznie oraz stylistycznie do nowego podświetlenia ratusza. Choinkę w pełnym blasku ujrzymy 8 grudnia. Zostanie rozświetlona podczas miejskich Mikołajek, które odbędą się wówczas na rynku. Początek wydarzenia o godz. 18:00.
 
Świąteczne iluminacje pojawią się także w innych miejscach w mieście. 3,5-metrową  bombkę z ponad 3 tysiącami lampek będzie można podziwiać przy JOK Jarocin. W parku przy ul. Szubianki rozświetlony będzie „Pociąg Świętego Mikołaja”. W Parku Radolińskich stanie świetlny renifer i sanie św. Mikołaja. Ozdoby rozbłysną też na latarniach przy parkingu na ul. Św. Ducha. 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ