iJarocin.pl reklamy
Z policji

Był poszukiwany od stycznia, często zmieniał miejsce pobytu

Kryminalni z jarocińskiej komendy zatrzymali 25-letniego mieszkańca Jarocina, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym od stycznia br.

Poszukiwany mężczyzna został skazany na karę pozbawienia wolności za przestępstwa między innymi gróźb karalnych, znieważenia i kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Pomimo orzeczonej kary, sprawca nie stawił się do aresztu. Do minionej soboty 25-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniając miejsce swojego pobytu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie ustalili aktualne miejsce pobytu osoby i podjęli czynności zmierzające do umieszczenia poszukiwanego w Zakładzie Karnym. Gdy mężczyzna był przekonany, że sprawiedliwość już go nie dosięgnie, na jego drodze stanęli policjanci. W minioną sobotę funkcjonariusze zauważyli, stojącego w pobliżu wytypowanego miejsca, poszukiwanego 25-latka.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowej jednostki policji. W poniedziałek trafił do miejsca swojego docelowego pobytu – Zakładu Karnego, w którym spędzi najbliższe 14 miesięcy.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku