reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Jarocin

Budowa rond zgodnie z planem

2020-10-22 13:22:39

Budowa dwóch nowych rond, które powstają na byłej obwodnicy Jarocina - ulicy Wojska Polskiego/ Poznańskiej - idzie zgodnie z planem. Po zrealizowaniu tej części zadania rozpoczną się prace związane z budową trzeciego ronda i łącznika przebiegającego ulicami: Kasztanowa, Do Zdroju, Wrzosowa i Maratońska. Cała inwestycja obejmuje przebudowę 3,4 km drogi.

Prace realizowane są przy wsparciu Funduszu Dróg Samorządowych. Rządowa dotacja wynosi 16 mln zł. Pozostała część kosztów, które łącznie wynoszą 25 mln zł, zostanie sfinansowana z budżetu Gminy Jarocin.


Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku reorganizacji ulegną skrzyżowania: ul. Wodnej z ul. Wojska Polskiego oraz ul. Św. Ducha z ul. Wojska Polskiego. Na ul. Wojska Polskiego od skrzyżowania z Al. Niepodległości do skrzyżowania z ul. Wodną wyremontowana zostanie nawierzchnia jezdni, wybudowany będzie chodnik oraz ścieżka rowerowa (ciąg pieszo-rowerowy). Modernizacji poddany zostanie także kanał deszczowy w ul. Wojska Polskiego.


Natomiast w przyszłym roku przebudowane zostanie skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego z ul. Al. Niepodległości oraz ciąg ulic: Kasztanowa, Do Zdroju, Wrzosowa i Maratońska. Pojawi się tam nowa nawierzchni jezdni oraz chodnik i ścieżka rowerowa (ciąg pieszo-rowerowy). Wykonane zostaną także: oświetlenie uliczne typu LED na ulicach: Kasztanowa, Do Zdroju i Maratońska (od ul. Wrzosowej do ul. Św. Ducha) oraz remont istniejącego kanału deszczowego w części ulic Do Zdroju, Maratońska i Wrzosowa.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iJarocin.pl
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl