iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

Blisko 350 osób bawiło się na koncercie z okazji Dnia Kobiet

2022-03-10 14:03:00

"O kobietach prawie wszystko" pod takim tytułem odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Było to jednocześnie pierwsze wydarzenie w ramach przedsięwzięcia „Aktywizacja kulturalna seniorów w ramach CUS”.


Paniom, w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego, życzenia złożyła dyrektor Biblioteki Jarocin Agnieszka Borkiewicz - by czas spędzony w JOK-u był wytchnieniem od trudnej, aktualnej sytuacji u naszych wschodnich sąsiadów.
 

Prawie 350 osób świetnie się bawiło przy piosenkach Krzysztofa Koniarka, który doskonale potrafił zachęcić publiczność do wspólnego śpiewania. Na zakończenie każdy z uczestników koncertu otrzymał słodki upominek.
 
 
Kolejnymi wydarzeniami w ramach projektu będą warsztaty taneczne, malarskie, z nowych technologii, fotograficzne i rękodzielnicze.
 
 
Szczegółowe informacje dostępne są w JOK Jarocin i na profilu Fundacji 750-lecia Jarocina, która realizuje projekt we współpracy z biblioteką i Centrum Usług Społecznych.
 
 
Zadanie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia „Aktywizacja kulturalna seniorów w ramach CUS”, w związku z realizacją projektu „Jarocińskie Centrum Usług Społecznych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego" oraz zgodnie z Umową nr WA-KB.042.2.2022 z dnia 14 lutego 2022 r. zawartą pomiędzy gminą Jarocin a Fundacją 750-lecia Jarocina.


Czytaj również

Polub nas na Facebooku