iJarocin.pl reklamy
Z gminy

45 uczestników półkolonii

Grupa 45 uczestników w wieku od 4 do 13 lat uczestniczy w półkoloniach organizowanych przez Centrum Sportowe Wodny Świat na obiektach Jarocin Sport. Dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach sportowych, wycieczkach edukacyjnych ale przede wszystkim uczą się poprzez zabawę.

Celem półkolonii jest szerzenie kultury fizycznej wśród dzieci oraz pokazanie im jak aktywnie i ciekawie można spędzić letnie wakacje. W trakcie półkolonii dzieci i młodzież bawią się między innymi na kręgielni czy na nowo powstałym torze z autami gokartowymi Crazy Carts. Tam uczestniczą w innowacyjnych zajęciach -TRENING UWAŻNOŚCI ŻABKI gdzie poprzez zabawy i gry oparte na koncentracji  uczą się, jak wieść spokojne i uważne życie. W Wodnym Świecie nie może również zabraknąć nauki pływania i zabaw w Aquaparku. Półkoloniowicze uczestniczą także w warsztatach tanecznych i cyrkowych. Czekają na nich również atrakcyjne wycieczki edukacyjne, odwiedzą Straż Pożarną i Komendę Policji w Jarocinie, Spichlerz Polskiego Rocka, będzie także seans filmowy w kinie „Echo”.
 
Realizacja tak bogatego programu półkolonii możliwa jest dzięki finansowemu wsparciu Gminy Jarocin, która wsparła przedsięwzięcie kwotą 8 tys. zł. 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku