iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

20-lecie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Siedleminie

20-lecie świętowała Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Siedleminie oraz prowadzące placówkę Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Siedlemin „Szkoła Dzieciom”.

- W dniu wspaniałego jubileuszu pragnę życzyć Wam na dalsze lata tak dużo pozytywnej energii, determinacji i sił do tego, by prowadzić tę placówkę i ją rozwijać, ale także by współtworzyć lokalną społeczność – mówił Bartosz Walczak, zastępca burmistrza Jarocina. W swoim wystąpieniu nawiązał do realizowanej przez gminę budowy przedszkola i sali gimnastycznej. - Cieszę się, że inwestycja, która powstaje – przez wiele lat oczekiwana – będzie niebawem doprowadzona do stanu zamkniętego surowego – podkreślił. Gmina złożyła wniosek, w ramach tzw. Polskiego Ładu, do rządu, o 5 milionów złotych dofinansowania na dokończenie tej inwestycji. We wrześniu ma zapaść decyzja w tej sprawie.
 
 
Zastępca burmistrza podziękował dyrektorce szkoły, Izabeli Woś i prezesce stowarzyszenia, Ilonie Ratajczak za współpracę i zrozumienie. -  Życzę dużo sił, dużo zdrowia i pomyślności - dodał.
 
Podczas jubileuszowego spotkania wspominano nie tylko najważniejsze wydarzenia w życiu szkoły, ale także osoby, które wspierały placówkę i działalność stowarzyszenia – również już tych nieżyjących, ś.p. Edmunda Jaśniaka, Piotra Janickiego i Piotra Waśkowiaka.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku