reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Informator budowlany

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.
FACEBOOK ijarocin.pl
Z policji

16-latek zabrał samochód brata, uszkodził 3 pojazdy i betonowy płot

2021-09-07 13:28:28

Zdjęcie: KPP Jarocin
Do zdarzenia z udziałem nastoletniego mieszkańca gminy Żerków doszło w miniony piątek.

Przed sądem dla nieletnich będzie odpowiadał 16-letni mieszkaniec gminy Żerków, który bez wiedzy brata zabrał jego samochód, a następnie jadąc wraz z kolegą, doprowadził do kolizji. Niefortunna przejażdżka zakończyła się uszkodzeniem betonowego płotu i trzech pojazdów.

 

W miniony piątek, ok. godz. 19.20 dyżurny jarocińskiej komendy otrzymał informację o uszkodzeniu betonowego ogrodzenia w Łuszczanowie oraz dwóch zaparkowanych na poboczu samochodów przez kierującego samochodem marki Audi.

 

Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący audi nie zapanował nad pojazdem, w wyniku czego wjechał w płot posesji. Pomimo uszkodzenia pojazdu kierowcy udało się wyjechać z posesji i wrócić na drogę. Tam, jadąc dalej, nie potrafił ominąć zaparkowanych na poboczu samochodów. Po uderzeniu w nie audi zjechało na przeciwległy pas i zatrzymało się na poboczu.

 

Jadący na miejsce policjanci byli przekonani, że sprawca zdarzenia będzie pod wpływem alkoholu. Na miejscu okazało się, że powodem takiego stylu jazdy nie były promile, a młody wiek kierującego. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec gminy Żerków, który wykorzystał nieobecność brata i bez jego wiedzy zabrał użytkowany przez niego samochód, by wraz z kolegą, również 16-latkiem, wybrać się na przejażdżkę. Nieposiadający uprawnień młodzieniec nie potrafił zapanować nad pojazdem, którym się poruszał i podróż zakończył powodując zniszczenie czterech przęseł betonowego ogrodzenia, dwóch samochodów marki VW oraz samochodu należącego do brata.

 

Obaj uczestnicy tego bezmyślnego i niebezpiecznego rajdu mogą mówić o dużym szczęściu w nieszczęściu, ponieważ poza stratami w mieniu, nikomu nic się nie stało.

 

Sprawa niefortunnej przejażdżki nie ujdzie im bezkarnie i znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
Fotorelacja

Źródło: KPP Jarocin

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Motoinformator

Reklama lombardu w Jarocinie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Dni Karpia 2021