iJarocin.pl reklamy
Z gminy

110 - lecie działalności Hufca ZHP w Jarocinie

Rok 2023 jest szczególnie ważny dla całej społeczności Hufca ZHP w Jarocinie, który właśnie w tym roku będzie świętować 110 - lecie działalności.

Hufiec ZHP Jarocin im. Lotnictwa Polskiego organizuje z tej okazji "Zlot 110-lecia harcerstwa na ziemiach jarocińskich". Impreza odbędzie się w dniach od 28 kwietnia do 2 maja i umili tegoroczną majówkę. 
 
Kolejnym krokiem podjętym w ramach 110 rocznicy jest realizacja projektu Akademia Młodego Lidera, którego pomysłodawcą i koordynatorką jest harcmistrzyni, wieloletnia instruktorka Hufca ZHP Jarocin - Kinga Urbaniak.
 
Projekt kierowany jest do młodych jarocinian i ma na celu uwrażliwienie ich na potrzeby otaczającego nas środowiska, zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej, a także znalezienie odpowiedzi na te potrzeby. Ważnym celem jest również pokazanie, że każdy może wprowadzić zmianę, zacząć bardziej dostrzegać drugiego człowieka, umiejętniej się komunikować oraz żyć w poczuciu wzajemnej akceptacji i zrozumienia. Zaplanowanych jest pięć spotkań warsztatowych, prowadzonych przez specjalistów w danej dziedzinie.
 

Zgłoszenia do projektu należy dokonać poprzez przesłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do 24 lutego 2023 r. do godz. 20:00.
Formularz zgłoszeniowy
 
 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku