reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z policji

Tragiczny finał poszukiwań. Ujawniono ciało zaginionego

2019-07-12 07:07:00

Zdjęcie: SiR Ostrów Wielkopolski
Zakończyły się poszukiwania 47-letniego mieszkańca Piasków. Zaginiony mężczyzna był od wtorku poszukiwany przez Policję, również na terenie Jaraczewa. Wczoraj około godziny 19.00 w kompleksie leśnym na terenie powiatu gostyńskiego zostało odnalezione ciało mężczyzny.

Od 9 lipca trwały poszukiwania 47-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prócz gostyńskich policjantów do działań poszukiwawczych było zaangażowane Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego, Ochotnicza Straż Pożarna z Borku Wielkopolskiego, Piasków, Szelejewa, Bodzewa, a także rodzina i znajomi zaginionego. Wczoraj około godziny 19.00 w komplecie leśnym na terenie powiatu gostyńskiego zostały znalezione zwłoki mężczyzny. W miejscu odnalezienia ciała 47-latka policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności procesowe.

 

Poszukiwania P. Michała zostały zakończone. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w sektorze Q1 (miejscowość Grodnica) ujawniła samochód i ciało osoby zaginionej. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje. Wczorajsze działania były prowadzone pomiędzy miejscowościami: Gostyń, Borek Wielkopolski oraz Dolsk. Potencjalny obszar do sprawdzenia został wyznaczony poprzez intensywne działania operacyjne policji. Łącznie w działaniach brało udział 14 zastępów straży pożarnej, 8 radiowozów Policji oraz quad i Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań SiR – 01. Ratownicy SiR wyznaczyli sektory do przeszukania oraz koordynowali na bieżąco wszelkie działania poszukiwawcze - informuje Stowarzyszenie Szukamy i Ratujemy.
Źródło: KPP Gostyń/SiR Ostrów Wielkopolski


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl