reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z policji

Pędził przez wieś

2019-07-03 11:53:34

Zdjęcie: Archiwum
Jechał w obszarze zabudowanym, drogą graniczącą bezpośrednio z posesjami. Pędził tam z prędkością aż 103 km/h. Został zatrzymany do kontroli i musiał oddać swoje prawo jazdy. Do tego mandat i punkty karne. Policjanci złapali „pirata drogowego” na szybkiej jeździe w poniedziałek, na drodze powiatowej w miejscowości Żółków.

W poniedziałek, podczas popołudniowego nadzoru nad ruchem drogowym w miejscowości Żółków, mundurowi z jarocińskiej drogówki zauważyli osobowego Forda Focusa, którego kierowca jechał w ich kierunku z nadmierną prędkością. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 103 km/h.

 

Pomiar został przeprowadzony na drodze w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość z jaką mogą poruszać się pojazdy wynosi 50 km/h. Tym samym 39-letni mieszkaniec gminy Żerków przekroczył ją o 53 km/h.

 

To już kolejny w ostatnim czasie przypadek, gdzie kierowca wykazuje się totalnym brakiem rozsądku i tam, gdzie na drogach w każdej chwili może pojawić się inny uczestnik ruchu, w tym pieszy. Zwłaszcza teraz, w okresie wakacji, ruch pieszych i rowerzystów, w tym dzieci jest znacznie większy. Taki rozpędzony pojazd, to zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. Kierowco – zwolnij! Nie jesteś sam na drodze!
Źródło: KPP Jarocin


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl