reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z policji

Odwiedziny w komendzie

2019-05-17 11:43:17

Zdjęcie: KPP Jarocin
W ramach prowadzonych działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, policjanci z Jarocina spotkali się z przedszkolakami z Witaszyc. Dzieci nie tylko zapoznały się z pracą policjantów, ale także dowiedziały się, jak być bezpiecznym w podróży i podczas wakacji.

Jarocińscy policjanci niemal codziennie spotykają się z najmłodszymi mieszkańcami powiatu. W tym tygodniu mundurowych odwiedziły maluchy z przedszkola w Witaszycach.

 

W trosce o bezpieczeństwo dzieci podczas wypoczynku, funkcjonariuszka tłumaczyła małym gościom, jak należy zachowywać się nad wodą, oraz przypomniała najważniejsze zasady bycia uczestnikiem ruchu drogowego. Zorganizowane przedsięwzięcie ma na celu uświadomienie młodym ludziom wakacyjnych zagrożeń oraz kształtowanie w nich postaw pozwalających tych niebezpieczeństw unikać.

 

Wakacje to czas, kiedy dzieci i młodzież są szczególnie narażone na zagrożenia związane z bezpieczeństwem, a działania jarocińskich policjantów pozwalają uświadomić to również najmłodszym.

 

Dzieci, które odwiedziły policjantów w ich miejscu pracy zwiedziły także jarocińską komendę i zapoznali się z tajnikami służby policyjnej. Jak zwykle najciekawszym elementem wizyty było spotkanie z technikiem kryminalistyki, który pokazał przedszkolakom jak wygląda zabezpieczenie śladów oraz w jaki sposób zabezpieczane są linie papilarne. Maluchy mogły też zobaczyć policyjną strzelnicę. Dużo radości sprawiła im możliwość siedzenia za kierownicą policyjnego radiowozu.
Źródło: KPP Jarocin


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl