reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Ciekawostka

Łuszczanów dwukrotnie nagrodzony

2019-07-10 11:30:19

Zdjęcie: jarocin.pl
2 oraz 3 miejsce i bon o wartości 3,5 tys. złotych zdobyło sołectwo Łuszczanów podczas VII edycji konkursu "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa", skierowanego do sołectw z terenu województwa wielkopolskiego.

W jego ramach zgłoszono aż 300 projektów. Konkurs odbywał się w II kategoriach: najciekawszy projekt sfinansowany ze środków funduszu sołeckiego oraz najaktywniejszy mieszkaniec wsi.

 

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w niedzielę w Licheniu podczas konferencji "Wiejska Polska".  W kategorii najciekawszej inwestycji zrealizowanej w województwie wielkopolskim z udziałem środków funduszu sołeckiego trzecie miejsce zajął projekt "Rewitalizacja stawu wiejskiego w Łuszczanowie wraz z doposażeniem infrastruktury rekreacyjno - edukacyjnej" (2.300 zł). W kategorii najaktywniejszy mieszkaniec wsi w województwie wielkopolskim drugie miejsce zajął Łukasz Witczak! (1.200 zł), jako prezes Stowarzyszenia na Rzecz Integracji i Rozwoju Wsi Łuszczanów.

 

Konkurs skierowany był do sołectw z terenu województwa wielkopolskiego. Organizatorem było Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wspólnie z Samorządem Województwa Wielkopolskiego.

 
Źródło: jarocin.pl


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl